aktualizacja 11.05.2020

Z listu biskupa Berislava Grgić'a do księży:
"Od czwartku 7 maja rząd norweski zezwala ponownie na zgromadzenia w publicznych miejscach do 50 osób. Warunkiem jest zachowanie odległości co najmniej 1 metra. ... Lokalne przepisy mogą być surowsze i muszą być przestrzegane. ...
... Obowiązek Mszy świętej niedzielnej jest nadal zawieszony...."

Aby zachować zasadę odległości 1 metra pomiędzy wiernymi, we Mszy św. w naszym kościele może uczestniczyć tylko 25 osób.
Dlatego będziemy sprawować 2 Msze św. w każdą niedzielę (wyjątek: letnie wakacje - tylko jedna Msza).

Aktualny kalendarz - w zakładce Msze św.

Aby zapewnić, że na Mszy św. będzie nie większa niż dozwolona liczba osób, oraz aby służby medyczne miały możliwość kontrolowania ewentualnego rozprzestrzeniania się infekcji i dotarcia do ewentualnych osób zarażonych, parafia jest zobowiązana wiedzieć, kto bierze udział we Mszy (imię, nazwisko, numer telefonu).

Dlatego, aby móc uczestniczyć w niedzielnych Mszach świętych, trzeba przy wejściu do kościoła wpisać się na listę uczestników Mszy, albo wcześniej zarejestrować się poprzez system rejestracji na stronie https://billett.katolsk.no/ (system obsługiwany przez dział IT OKB). System działa także z polskimi numerami komórkowymi. Rejestracja rozpoczyna się 7 dni przed datą Mszy św. i kończy z chwilą wyczerpania się wolnych miejsc, najpóźniej w niedzielę o 9:00. W razie trudności z zarejestrowaniem się, proszę skontaktować się z proboszczem, nr kom. 95529772.

Więcej na temat w wiadomościach OKB

z 1 maja

z 7 maja